Kód: IG35 | Značka: Inventor

INVENTOR Grande 3,5 kW

4 hodnotenia
Vypredané

Iventor Grande s Wi-Fi , A ++, R32 Energetická trieda A +++ pre maximálne úspory energie Svetelný senzor pre najpohodlnejší a pokojný spánok Maximálny prietok vzduchu pre ideálne vyváženú teplotu v každom bode Úplne tichá prevádzka pre odpočinok a relaxáciu Nové chladivo R32 na zníženie nákladov na údržbu Inteligentné ovládanie Wi-Fi diskov pre všestrannosť používania, nech ste kdekoľvek.   

Kategória: INVENTOR
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 37 kg

Inventor Grande s Wi-Fi , A ++, R32

  • Energetická trieda A +++ pre maximálne úspory energie
  • Svetelný senzor pre najpohodlnejší a pokojný spánok
  • Maximálny prietok vzduchu pre ideálne vyváženú teplotu v každom bode
  • Úplne tichá prevádzka pre odpočinok a relaxáciu
  • Nové chladivo R32 na zníženie nákladov na údržbu
  • Inteligentné ovládanie Wi-Fi diskov pre všestrannosť používania, nech ste kdekoľvek

 

Špičková technológia s pôsobivým dizajnom

Nový rad Grande s 12 000  Btu / h revolúciou v úsporách energie s energetickou triedou A +++ a inteligentnou technológiou wi-fi klimatizácie! Zabezpečte flexibilitu v prevádzke jednotky vo vašom priestore aj vtedy, keď nie ste cez mobil alebo tablet a vychutnajte si ideálne podmienky pre vás. Inteligentná technológia novej linky sa tu však nezastaví. Senzor svetla a tichá prevádzka sú vhodné pre vaše potreby, takže si môžete vychutnať svoje aktivity alebo spať v absolútnom pokoji pri maximálnom prietoku vzduchu, ktorý zaručuje dokonale vyváženú úroveň teploty na každom mieste v miestnosti!

Štandard Wi-Fi 

 

Séria klimatizačných zariadení Inventor Wi-Fi Standard obsahuje USB kľúč, ktorý využíva všetky výhody vzdialenej správy. Prostredníctvom inteligentného Wi-Fi vytvoríte prostredie, ktoré chcete, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Stiahnite si aplikáciu Invmate II (z Google Play alebo App Store zadarmo) a šetrite energiu nastavením klimatizácie cez Váš Smartphone alebo Tablet.

R32 ECO Chladivo

 

Chladivo R32 ECO s nižším potenciálom globálneho otepľovania o 68% je tu, aby výrazne zvýšilo výkon vášho klimatizátora a drasticky prispelo k ochrane pred globálnym otepľovaním. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k zníženiu globálneho otepľovania tým, že zachytí menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko opätovne použiť a recyklovať.

Snímač svetla

 

Vychutnajte si nerušený spánok vďaka špeciálnemu svetelnému senzoru dodanému s klimatizáciou. Po vypnutí osvetlenia v miestnosti sa o vás klimatizácia postará tak, aby sa automaticky znížila intenzita osvetlenia panelovej lampy! Vychutnajte si jedinečný relax a pokoj.

Tichá prevádzka

Zapnite funkciu Ultra Silence a vychutnajte si pocit absolútneho pokoja vo vašom priestore.

 

Maximálny prietok vzduchu

Využite kapacitu vášho klimatizačného zariadenia pre veľké prúdenie vzduchu po miestnosti a získajte požadovanú teplotu v ktoromkoľvek mieste v miestnosti.

R32

Ekologická chladiaca kvapalina R32 s 68% nižším potenciálom globálneho otepľovania ďalej zvyšuje výkonnosť vášho klimatizačného zariadenia a výrazne prispieva k globálnemu otepľovaniu. Nepriaznivo neovplyvňuje ozónovú vrstvu, pomáha znižovať fenomén prehriatia zachytávaním menšieho množstva tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko opätovne použiť a recyklovať.

 

 

 

Ak dôjde k abnormálnemu fungovaniu alebo poruche častí, zariadenie sa automaticky vypne, aby ochránilo systém. Medzitým sa ukáže ochrana alebo chybový kód pre rýchlu obsluhu.

 

Horizontálna mriežka sa automaticky presunie na rovnakú pozíciu, ktorú ste nastavili v poslednej dobe, keď je jednotka zapnutá

Vnútorná jednotka zobrazí chybový kód „EC“ a automaticky sa zastaví, keď je zistená strata chladiaceho média

Vnímaná teplota snímačom vnútornej jednotky sa môže líšiť od skutočnej teploty v miestnosti v dôsledku polohy jednotky. Vďaka tejto funkcii môžete minimalizovať rozdiel a dosiahnuť lepšie podmienky na vašom mieste.

Odtokové potrubie môže byť pripojené na ľavú alebo pravú stranu vnútornej jednotky pre jednoduchú inštaláciu.

Keď sa vyskytne chyba teplotného snímača, klimatizácia zobrazí kód chyby a okamžite sa zastaví, zatiaľ čo AC zobrazuje chybu a pokračuje v správnom stave, aby sa predišlo prípadu, že je sieť AC naliehavo potrebná.

Spotreba energie od 1,0W v režime StandBy pre vyššiu úsporu energie

Vnútorná rýchlosť ventilátora sa automaticky reguluje od najnižšej triedy až po stupeň nastavenia podľa teploty výparníka, keď sa jednotka začne ohrievať

 

Technické parametre

  Chladiaci výkon klimatizácie 3.5 Kw
  Vykurovací výkon klimatizáciee 3.3 Kw
  Rozloha miestnosti 25 < 40 m2
  Hladina akustického tlaku (hluku) vnútornej jednotky 21 - 37 dB
  Hladina akustického tlaku (hluku) vonkajšej jednotky 54 dB
  Ročná spotreba energie klimatizácie pri kúrení 870 Kwh
  Energetická trieda A++
  Stupeň účinnosti pri chladení SEER 6.1
  Stupeň účinnosti SCOP 5.4
  Wifi Áno
  Rozmery vnútornej klimatizácie 897 / 312 / 182 mm
  Rozmery vonkajšej klimatizácie 770 / 555 / 300 mm
  Typ chladiva R32
  Hmotnosť vnútornej jednotky 9.9 kg
  Hmotnosť vonkajšej jednotky 27 kg