Kód: IP35 | Značka: Inventor

INVENTOR Premium 3,5 kW

4 hodnotenia

Klimatizácia Inventor s ionizátorom, wifi, hlučnosťou 22 dBA, pozláteným výmenníkom, hepa filtrom, špeciálnym trojitým akčným filtrom a chladením od -15, vodné do serverovní a hotelov. 

Kategória: INVENTOR
Záruka: 5 rokov
Hmotnosť: 30.2 kg

Nové PREMIUM s ionizátorom a Wifi, A ++, R32

 

  • Úspora energie vďaka inteligentnému ovládaniu Wi-Fi
  • Chladenie do 50 energetická trieda A++
  • Kúrenie do -15 energetická trieda A+
  • vhodné do serverovní
  • Ionizátor pre čistú a zdravú atmosféru - minimalizácia rôznych pachov, prachu a dymu
  • Nové chladivo R32 na zníženie nákladov na údržbu
  • Trojitý akčný filter (vitamín C, silver ion, studený katalyzátor)
  •  ultra tichý režim pri spaní

 

 

Dokonalý komfort a úspora energie

Nová séria klimatizácií Premium 12 btu / h zaručuje maximálnu úsporu energie vďaka triede A +++ Energy Class, ako aj funkcii Hotel Menu, ktorá neumožňuje nájomcovi v miestnosti nastaviť extrémne teploty pri chladení a vykurovacích funkcií, čo vedie k zníženiu spotreby energie až o 70%. Vychutnajte si čistú a zdravú atmosféru, bez zárodkov a nepríjemných pachov vďaka integrovanému ionizátoru a trojnásobnému akčnému filtru. Séria Premium zaručuje výnimočné pohodlie, pretože vám umožňuje spravovať funkciu vášho klimatizačného zariadenia prostredníctvom Wi-Fi z vášho smartfónu alebo tabletu, zatiaľ čo vďaka režimu Ultra Silence vám zaistíte ideálne podmienky pohodlia.

 

 

5-ročná záruka pre všetky klimatizačné jednotky Inventor

 

Všetky klimatizačné jednotky Inventor sú vybavené 5-ročnou záručnou kartou. Ich vysoká výrobná kvalita zaručuje ich dokonalý výkon a dlhodobú prevádzku aj v tých najnáročnejších podmienkach. Okrem toho je to konkurenčná výhoda odvlhčovačov Inventoru a záväzok voči našim zákazníkom.

 Energetická trieda A ++

 

Inovatívna technológia klimatizačných zariadení Inventor zaručuje vynikajúci výkon pri najnižších nákladoch. Využite najvyššiu energetickú triedu A+++ a dosiahnite veľké úspory energie a peňazí! Vytvorte a vychutnajte si ideálnu atmosféru na svojom mieste.

 

 

 

 

 

 

Wi-Fi 

 

Klimatizačné zariadenie môžete ľahko nastaviť z akéhokoľvek miesta prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu. Zdarma stiahnuť aplikáciu EWPE cez Google Play & App Store a dosiahnuť optimálne teplotné podmienky s veľkými úsporami energie.

* Klimatizátory Wi-Fi Ready vyžadujú nákup USB kľúča pre ich prevádzku, ktorú môžete ľahko získať z predajní klimatizácie a elektrických spotrebičov. 

R32 ECO Chladivo

 

Chladivo R32 ECO s nižším potenciálom globálneho otepľovania o 68% je tu, aby výrazne zvýšilo výkon vášho klimatizátora a drasticky prispelo k ochrane pred globálnym otepľovaním. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k zníženiu globálneho otepľovania tým, že zachytí menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko opätovne použiť a recyklovať. 

                

Režim stlmenia zvuku

 

Chcete vypnúť pípnutie a displej? Stlačením tlačidla stlmenia funkcie Inventor AC vám poskytne pokojnú a pohodlnú noc.

 

 

 

 

 

Sterilizačný filter HEPA

Odstráni aj tie najmenšie prachové častice zo vzduchu. Odstraňuje tiež alergiu a vírusovú chorobu, ktorá spôsobuje mikróby, plniace miestnosť zdravým čistým vzduchom.

 

Nasleduj ma

Na diaľkovom ovládači sa nachádza inteligentný snímač. Keď je aktivovaná funkcia Follow Me, nastavená teplota sa synchronizuje s inteligentným senzorom. Vaša nastavená teplota vás bude sledovať všade, kde sa nachádzate a diaľkové ovládanie.

Zabráňte prípadným škodám spôsobeným poveternostnými vplyvmi na miestach, ktoré nie sú vykurované a predstavujú riziko počas zimy. Umožnite funkciu 8 ° C a klimatizačné zariadenie ohrieva miestnosť len podľa potreby a zároveň udržuje stabilnú teplotu v miestnosti 8 ° C.

 

 

 

  

 

 

Ak dôjde k abnormálnemu fungovaniu alebo poruche častí, zariadenie sa automaticky vypne, aby ochránilo systém. Medzitým sa ukáže ochrana alebo chybový kód pre rýchlu obsluhu.

 

 

Horizontálna mriežka sa automaticky presunie na rovnakú pozíciu, ktorú ste nastavili v poslednej dobe, keď je jednotka zapnutá

Vnútorná jednotka zobrazí chybový kód "EC" a automaticky sa zastaví, keď je zistená strata chladiaceho média

Vnímaná teplota snímačom vnútornej jednotky sa môže líšiť od skutočnej teploty v miestnosti v dôsledku polohy jednotky. Vďaka tejto funkcii môžete minimalizovať rozdiel a dosiahnuť lepšie podmienky na vašom mieste.

Ľahká a pravá strana vnútornej jednotky je možná pre pripojenie odtokovej hadice, jednoduché na inštaláciu.

 

Keď sa vyskytne chyba teplotného snímača, klimatizácia zobrazí kód chyby a okamžite sa zastaví, zatiaľ čo AC zobrazuje chybu a pokračuje v správnom stave, aby sa predišlo prípadu, že je sieť AC naliehavo potrebná.

 

 

 

 

Spotreba energie od 1,0W v režime StandBy pre vyššiu úsporu energie

Vnútorná rýchlosť ventilátora sa automaticky reguluje od najnižšej triedy až po stupeň nastavenia podľa teploty výparníka, keď sa jednotka začne ohrievať

 

12 stupňov Vnútorné rýchlosti ventilátora

 

Až 12 stupňov vnútorných rýchlostí ventilátora, zabezpečuje presnejšie ovládanie a prináša pohodlnejší prietok vzduchu.

 

 

 

 

Režim Turbo

Táto funkcia vám pomáha zvýšiť chladiaci a vykurovací výkon počas určitého obdobia a rýchlo sa ochladí alebo rýchlo zahrievať.

 

Automatické reštartovanie

 

Ak sa klimatizačná jednotka neočakávane odpojí z dôvodu výpadku prúdu, pri opätovnom zapnutí sa automaticky spustí režim predchádzajúceho nastavenia.

 

24-hodinový časovač

Nastavte zariadenie na automatické spustenie a zastavenie v priebehu 24 hodín.

 

Vďaka jednosmernému ventilátoru sa zvyšujú otáčky vonkajšieho ventilátora z 2 stupňov na 5 stupňov, pohodlnejšie a posilňujú úsporu energie.

Ventilátorové motory vnútorných a vonkajších jednotiek, ako aj kompresor boli modernizované na technológiu All DC Inverter. Týmto spôsobom môže kompresor meniť kapacitu v závislosti od potrieb vnútornej atmosféry a vytvoriť dokonalé podmienky vo vašom priestore.

Vynikajúci filter optimalizuje filtračný efekt o 40%.

 

Rozdeľuje chladný / teplý vzduch na maximálnu plochu pohybom horizontálnych klapiek automaticky.

výkon: 3,5 kW

Hlučnosť vnútornej jednotky: 22/26/34/40 dBA

Hlučnosť vonkajšej jednotky: 56 dBA

rozmery vnútornej jednotky: 805x194x285mm

rozmery vonkajšej jednotky: 700x275x550mm

Hmotnosť:7,5 / 22,7 kg

chladivo: R32