Novinka
Kód: BEEPGH 090/091 | Značka: BEKO

BEKO BEEPGH 090/091

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

Nástenná klimatizácia Beko BEEPGH so vstavanou Wi-Fi . Zaisťuje maximálne pohodlie bez toho, aby sa zabúdalo na úsporu energie vďaka radu funkcií navrhnutých pre každodennú pohodu.

Kategória: BEKO
Hmotnosť: 31 kg
EAN vnútorná: 8690842498138
EAN vonkajšia: 8690842498121
Energetická trieda: A+++

BEKO  predstavuje nový rad nástenných klimatizácií BEEPGH so vstavanou wifi. Klimatizačná jednotka s LED displejom, automatickým čistením, odvlhčovaním, autorestartom, režimom spánku a umývateľným prachový filter. Klimatizačná jednotka s kompaktnými rozmermi bielym panelom a zlatým prúžkom, ktorý zvýrazňuje základnú líniu sa dokonale prispôsobí každej miestnosti

Jedno kliknutie postačí na zapnutie a vypnutie jednotky, kontroly teploty, ovládanie rýchlosti ventilátora. Vzdialené ovládanie klimatizácie pomocou aplikácie Beko  «HomeWhiz»   . SelfClean +  funkcia čistenia v troch krokoch. Jednotka sa najskôr prepne do režimu chladenia. Tým sa odstráni všetok prach z odparovacieho rebrá. Potom sa spustí funkcia kúrenia, pri ktorej dochádza k vysušeniu. Nasleduje čistenie pomocou iónov striebra. Tie udržujú klimatizáciu čistú a zabraňujú množeniu škodlivých baktérií. Klimatizácie sú vybavené 3 filtrami: fitrom s vysokou hustotou, ktorý dokáže dadržať veľké množstvo prachu, Bio filtrom, ktorý rozkladá páchnuce látky na zlúženiny bez zápachu a filtrom na báze strieborných iónov, ktorý zachytáva a zadržuje alergény a baktérie.

Klimatizácie Beko majú úpravu Gold Guard , ktorá zlepšuje účinnosť ohrevu znížením frekvencie cyklov odmrazovania. Exkluzívna úprava je antikorózna a je teda schopná odolať poloslanému vzduchu.
Klimatizačné jednotky Beko vďaka svojej účinnosti môžu spotrebovať menej elektriny a zaistiť tak prínos pre životné prostredie i výraznú úsporu.

 

 

FUNKCIE A VLASTNOSTI

  •  HomeWhiz: wifi pripojenie. Aplikácia v slovenskom jazyku, pomocou ktorej môžete vzdialené ovládať svoju klimatizáciu. Aplikácia umožňuje pridať ďalšie zariadenie BEKO.
  • Filter: Klimatizácia v základe obsahuje jemný prachový filter na zachytenie mikročastíc prachu, uhlíkový filter pohlcuje pachy
  • ZoneFollow: voliteľná funkcia. Efektívnejšie riadenie teploty pomocou senzora na ovládači. Zaručuje konštantnú teplotu v celej miestnosti v závislosti na polohe ovládača.
  • Gold guard: jedná sa o unikátnu povrchovú úpravu - pozlátenie, ktoré chráni vonkajšiu jednotku pred koróziou a vplyvmi počasia.
  • Self Clean+: funkcia samočistenia vnútornej jednotky iba v troch krokoch
  • GoClean
  • Breeze away
  • Skrytý dispalej
  • UVC HygieneMax

 

TECHNICKÉ ÚDAJE   
Chladiaci výkon (kW) 2,6 kW
Vykurovanie P Design (kW) 2,4 kW
Typ Funkcia Chladenie a kúrenie
Maximálna hlučnosť vnútornej jednotky 37 dBA
Maximálna hlučnosť vonkajšej jednotky 54 dBA
SEEER 8,8
SCOP 4,6
Ročná spotreba 103kWh
Chladenie 9000 Btu/h
Energetická trieda vykurovania A++
Energetická trieda chladenia A+++
Chladivo R32
minimálna prevádzková teplota -20C
ROZMERY
Výška vnútornej jednotky (cm) 29
Šírka vnútornej jednotky (cm) 75,2
Hĺbka vnútornej jednotky (cm) 21,9
Hmotnosť vnútornej jednotky (kg) 8,5
Výška vonkajšej jednotky (cm) 49,5
Šírka vonkajšej jednotky (cm) 72
Hĺbka vonkajšej jednotky (cm) 27
Hmotnosť vonkajšej jednotky (kg) 23