Novinka
Kód: BEHPGH 180/181 | Značka: BEKO

BEKO BEHPGH 180/181

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

Nástenná klimatizácia Beko BEHPGH so vstavanou Wi-Fi . Zaisťuje maximálne pohodlie bez toho, aby sa zabúdalo na úsporu energie vďaka radu funkcií navrhnutých pre každodennú pohodu.

Kategória: BEKO
Hmotnosť: 45 kg
EAN vnútorná: 8690842498091
EAN vonkajšia: 8690842498084
Energetická trieda: A++

BEKO  predstavuje nový rad nástenných klimatizácií BEHPGH so vstavanou wifi. Klimatizačná jednotka s LED displejom, automatickým čistením, odvlhčovaním, autorestartom, režimom spánku a umývateľným prachový filter. Klimatizačná jednotka s kompaktnými rozmermi bielym panelom a zlatým prúžkom, ktorý zvýrazňuje základnú líniu sa dokonale prispôsobí každej miestnosti

Jedno kliknutie postačí na zapnutie a vypnutie jednotky, kontroly teploty, ovládanie rýchlosti ventilátora. Vzdialené ovládanie klimatizácie pomocou aplikácie Beko  «HomeWhiz»   . SelfClean +  funkcia čistenia v troch krokoch. Jednotka sa najskôr prepne do režimu chladenia. Tým sa odstráni všetok prach z odparovacieho rebrá. Potom sa spustí funkcia kúrenia, pri ktorej dochádza k vysušeniu. Nasleduje čistenie pomocou iónov striebra. Tie udržujú klimatizáciu čistú a zabraňujú množeniu škodlivých baktérií. Klimatizácie sú vybavené 3 filtrami: fitrom s vysokou hustotou, ktorý dokáže dadržať veľké množstvo prachu, Bio filtrom, ktorý rozkladá páchnuce látky na zlúženiny bez zápachu a filtrom na báze strieborných iónov, ktorý zachytáva a zadržuje alergény a baktérie.

Klimatizácie Beko majú úpravu Gold Guard , ktorá zlepšuje účinnosť ohrevu znížením frekvencie cyklov odmrazovania. Exkluzívna úprava je antikorózna a je teda schopná odolať poloslanému vzduchu.
Klimatizačné jednotky Beko vďaka svojej účinnosti môžu spotrebovať menej elektriny a zaistiť tak prínos pre životné prostredie i výraznú úsporu.

 

 

FUNKCIE A VLASTNOSTI

  •  HomeWhiz: wifi pripojenie. Aplikácia v slovenskom jazyku, pomocou ktorej môžete vzdialené ovládať svoju klimatizáciu. Aplikácia umožňuje pridať ďalšie zariadenie BEKO.
  • Filter: Klimatizácia v základe obsahuje jemný prachový filter na zachytenie mikročastíc prachu, uhlíkový filter pohlcuje pachy
  • ZoneFollow: voliteľná funkcia. Efektívnejšie riadenie teploty pomocou senzora na ovládači. Zaručuje konštantnú teplotu v celej miestnosti v závislosti na polohe ovládača.
  • Gold guard: jedná sa o unikátnu povrchovú úpravu - pozlátenie, ktoré chráni vonkajšiu jednotku pred koróziou a vplyvmi počasia.
  • Self Clean+: funkcia samočistenia vnútornej jednotky iba v troch krokoch
  • GoClean
  • Breeze away
  • Skrytý dispalej
  • UVC HygieneMax

 

TECHNICKÉ ÚDAJE   
Chladiaci výkon (kW) 5,3 kW
Vykurovanie P Design (kW) 4,3 kW
Typ Funkcia Chladenie a kúrenie
Maximálna hlučnosť vnútornej jednotky 41 dBA
Maximálna hlučnosť vonkajšej jednotky 57 dBA
SEEER 7
SCOP 4
Ročná spotreba 265kWh
Chladenie 18000 Btu/h
Energetická trieda vykurovania A+
Energetická trieda chladenia A++
Chladivo R32
minimálna prevádzková teplota -15C