Kód: IKK35

Kazetová 3,5kW

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

V7CRI-12WiFiR/U7RS-12

  • Vysoká úroveň komfortu a účinnosti s 360° výstupom vzduchu
  • Neporovnateľná flexibilita a rovnomerná distribúcia vzduchu v celom priestore s Independent Blind Movement
  • Úspora energie až 70 % vďaka funkcii Hotelové menu
  • Ovládajte klimatizáciu odkiaľkoľvek a vytvorte si ideálne podmienky vo svojom priestore
  • Vychutnajte si čistú a zdravú atmosféru zavedením čerstvého vzduchu do priestoru
Kategória: Kazetové sety
Hmotnosť: 45 kg

Komerčná Kazetová 3,5kW

 

Ergonomický dizajn pre bezkonkurenčnú flexibilitu a vysoký výkon!

Nový rad kaziet V7 zaujal aj tých najnáročnejších, pretože dokáže splniť všetky potreby konkrétnej inštalácie a sľubuje vynikajúce klimatizačné podmienky v hoteloch, podnikoch a domácnostiach. Vďaka špeciálnemu dizajnu tejto série vyniká, pretože 360° výstup vzduchu ponúka vysokú úroveň pohodlia a účinnosti a nezávislé natáčanie lamiel poskytuje potrebnú autonómiu a rovnomernú distribúciu vzduchu vo vašom priestore. Nič neobetuje z úspor energie, pretože funkcia Hotel Menu ponúka úsporu energie až 70%, zatiaľ čo vzdialená správa cez Wi-Fi vám zaistí nielen úplnú kontrolu, ale aj hospodárnosť používania. Samozrejme sa stará aj o obnovu vzduchu v priestore, aby ste mohli dýchať v skutočne čistom a zdravom prostredí.

 

360wifihojdačkaHMčerstvý vzduch

 

 

360° výstup vzduchu

čistý vzduch

360° výstup vzduchu

 

Vychutnajte si optimálne pohodlie kdekoľvek v miestnosti. 360-stupňový smerový vietor vychádzajúci z 8 namiesto 4 vzduchových výstupov dokáže rovnomerne dodávať vzduch do každého rohu v akomkoľvek priestore.

žalúzie

Nezávislá hojdačka žalúzií

Smer každej žalúzie si môžete samostatne nastaviť podľa potrieb vášho miesta. Táto konkrétna možnosť je dostupná prostredníctvom kombinácie kazety V7 24/36/42/50 & 60Κ BTU s diaľkovým ovládačom RG10N2 alebo káblovým ovládačom.

*Káblový ovládač je voliteľný a nie je súčasťou balenia.

 

HM menu

Hotelové menu

Klimatizácie Inventor predstavujú inovatívne riadenie klimatizačných jednotiek „HOTEL MENU“. HOTELOVÉ MENU je súbor funkcií špeciálne navrhnutých tak, aby napomáhali lepšej a ekonomickejšej prevádzke klimatizácií inštalovaných v hotelových jednotkách.

 

Wifi pripravené

WiFi

Pokročilá technológia nových viackanálových klimatizácií Inventor poskytuje možnosť diaľkového ovládania a umožňuje vám jednoducho nastaviť klimatizáciu, nech ste kdekoľvek. Nainštalujte si Wi-Fi Smart Port, stiahnite si zadarmo aplikáciu Invmate II cez Google Play & App Store do svojho smartfónu alebo tabletu a vytvorte si ideálne podmienky všade.

Wi-Fi Ready Cassette kondicionéry vyžadujú na svoju prevádzku zakúpenie modulu Wi-Fi Smart Port Module

prívod čerstvého vzduch

Prívod čerstvého vzduchu

Poskytnuté na zvládnutie zaťaženia čerstvým vzduchom pre čisté a zdravé prostredie.

 

 

 

Výhody

 

Vstavané odtokové čerpadlo

Vypúšťacie čerpadlo dokáže zdvihnúť kondenzovanú vodu až do výšky 750 mm a poslúži pri každom druhu inštalácie. Vzťahuje sa na inštalácie hrudníka.

 

Výstup vonkajšieho vzduchového potrubia

Vďaka špeciálnemu dizajnu vnútornej jednotky môže ďalšie potrubie privádzať vzduch do inej miestnosti. Vhodné pre klimatizáciu extra malých miestností.

 

Centrálna správa ovládania (voliteľné)

Centralizované multifunkčné zariadenie dokáže ovládať až 64 vnútorných jednotiek v rámci maximálnej dĺžky pripojenia 1200 m. Ovládajte svoju klimatizáciu, nastavte požadovanú teplotu a vyberte požadovaný režim. Ideálne pre hotelové a obchodné jednotky.

 

Ovládač týždenného plánovača

Využite výhody týždenného plánovača a upravte podľa svojich potrieb dobu prevádzky klimatizácie, čím zaistíte maximálnu úsporu energie a peňazí. Nový pokročilý káblový ovládač zobrazuje chybové kódy a navyše vám umožňuje aktivovať snímač izbovej teploty pomocou káblového ovládača namiesto klimatizácie.

 

Zlatá plutva

Teraz je možné dosiahnuť maximálnu ochranu klimatizácie, najmä v oblastiach s vysokou vlhkosťou a zvýšeným rizikom korózie, ako sú ostrovy a pobrežné oblasti. Zlatá antikorózna vrstva chladiva vonkajšej jednotky chráni pred slaným vzduchom, dažďom a inými korozívnymi prvkami, zaisťuje efektívny výkon klimatizácie a predlžuje jej životnosť. Zlatá vrstva chladiva vnútornej jednotky vám vďaka svojmu antibakteriálnemu pôsobeniu umožňuje vychutnať si dokonale čistú a zdravú atmosféru!

 

Nasleduj ma

Inteligentný senzor je umiestnený na diaľkovom ovládači. Keď je aktivovaná funkcia Follow Me, nastavená teplota sa synchronizuje s inteligentným senzorom. Vaša nastavená teplota vás bude sprevádzať, kamkoľvek sa vy a diaľkové ovládanie pohnete, čo ponúka extra pohodlie a úsporu energie.

 

Energetická trieda A+++

Technologická prevaha série zaručuje vynikajúce výkony pri najnižších prevádzkových nákladoch. Využite výhody najvyššej energetickej triedy A+++ klimatizácií Inventor a vytvorte si dokonalú atmosféru presne podľa svojich predstáv. Výberom klimatizácie s nižšou spotrebou energie zároveň ušetríte peniaze a zároveň sa postaráte o energetickú stopu.

 

Zapnutie/vypnutie ovládania na recepcii (voliteľné)

S inteligentnou riadiacou doskou je možné klimatizácie zapnúť/vypnúť pomocou diaľkových riadiacich signálov.

 

Chyba portu alarmu

Prevezmite úplnú kontrolu nad vašou jednotkou! Vďaka chybovému kódu, ktorý sa zobrazí, ak dôjde k chybe, si môžete byť vždy istí správnou a najefektívnejšou prevádzkou vašej klimatizácie.

 

Inteligentný ovládač

Využite 4 možnosti nastavenia rýchlosti ventilátora vnútornej jednotky a využite režim pripomenutia čistenia filtra, pamäť polohy žalúzie, snímač kompenzácie teploty a nastavenie vyššej/nižšej teploty, aby ste vytvorili ideálne podmienky pre svoje miesto.

 

 

VIAC...

 

ECO režim

Šetrite energiu s funkciou ECO, ktorá automaticky nastaví teplotu klimatizácie na 24 °C, pričom funkciu ventilátora nastaví na automatiku. Možnosť aktivácie sa týka len funkcie Chladenie a v prípade, že ju naprogramujeme, kým už máme nastavenú teplotu vyššiu ako 24°C, zariadenie si udrží najvyššiu hodnotu.

Režim GEAR

S funkciou GEAR dosiahnete veľké úspory energie, čím obmedzíte maximálnu spotrebu jednotky. Výkon môžete nastaviť v dvoch stupňoch, na 75 % maximálnej účinnosti a 50 %. Postarajte sa o správnu teplotu vo svojom priestore, čím znížite prevádzkové náklady.

Režim iClean

Funkcia iClean zaisťuje najlepšiu kvalitu vzduchu vo vašom priestore, odstraňuje nahromadený prach, plesne a baktérie z vnútra jednotky.

24-hodinový časovač

Nastavte jednotku tak, aby sa automaticky spustila a zastavila po 24 hodinách.

Tichá prevádzka

Táto vlastnosť sa týka znížených emisií hluku s cieľom dosiahnuť príjemnú a pohodlnú prevádzku jednotky. Špeciálny dizajn vnútornej jednotky ponúka vynikajúci výkon pri najnižšej hladine hluku, aby ste si mohli vychutnať ideálne podmienky absolútneho ticha.

Režim spánku

Pomocou režimu spánku prispôsobí klimatizácia izbovú teplotu pre dokonalé podmienky spánku a veľkú úsporu energie.

Turbo režim

Táto funkcia vám na určitý čas zvýši chladiaci a vykurovací výkon a miestnosť rýchlo ochladí alebo vykúri.

Vynikajúci vykurovací výkon pod -15°C

Vynikajúci vykurovací výkon aj v tých najnáročnejších oblastiach s nízkou teplotou. Zabezpečte si preferované teplotné podmienky aj pri -15°C a užite si ideálne podmienky na svojom mieste.

Automatická diagnostika chýb

Keď dôjde k abnormálnej prevádzke alebo zlyhaniu dielov, jednotka sa automaticky vypne, aby ochránila systém. Medzitým bude indikovať ochranu alebo chybový kód pre rýchly servis.

Auto Reštart

Ak sa klimatizácia neočakávane vypne v dôsledku výpadku prúdu, po obnovení napájania sa automaticky reštartuje s predchádzajúcim režimom nastavenia.

Detekcia úniku chladiva

Vnútorná jednotka zobrazí chybový kód „EC“ a automaticky sa zastaví, keď sa zistí únik chladiva

Chladivo R32 ECO

Chladivo R32 ECO s o 68 % nižším potenciálom globálneho otepľovania je tu, aby výrazne zlepšilo výkon vašej klimatizácie a výrazne prispelo k ochrane pred globálnym otepľovaním. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, prispieva k znižovaniu vplyvu globálneho otepľovania tým, že zachytáva menšie množstvo tepla (GWP = 675) a dá sa ľahko znovu použiť a recyklovať.