Kód: MPH-5M | Značka: Sapfir

MPH-5M

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

MPH-5M je plnohodnotným ručným systémom hasenia požiarov, ktorý pozostáva z modulu MPH-5, vstavaného aktivátora TPS-04 a rúčky. V prípade požiaru je možné tento systém aktivovať pomocou otvorenia poistky a aktivácie spúšťača s následným hodením do ohniska požiaru. Systém je vhodný na potlačenie požiaru do momentu príchodu požiarnej hliadky alebo rozrazenie únikovej cesty.

Rozmery: 2080x190x300mm

Hmotnosť: 8,2 kg

Kategória: MPH ALL-IN-ONE
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 8.2 kg

Popis produktu

Sapfir – inovatívne, dostupné a jednoduché riešenie požiarnej ochrany používanej vo všetkých sférach podnikania.

MPH-5M je plnohodnotným ručným systémom hasenia požiarov, ktorý pozostáva z modulu MPH-5, vstavaného aktivátora TPS-04 a rúčky. V prípade požiaru je možné tento systém aktivovať pomocou otvorenia poistky a aktivácie spúšťača s následným hodením do ohniska požiaru. Systém je vhodný na potlačenie požiaru do momentu príchodu požiarnej hliadky alebo rozrazenie únikovej cesty

Zodpovedne

Všetky naše výrobky sú certifikované a splňajú najprísnejšie normy a nároky na kvalitu. Viac ako 40 patentov, 10 certifikátov a 5 ocenení.

Vysoká bezpečnosť a spoľahlivosť

Systém funguje na princípe modulov MPH, ktoré posykutujú najvyššiu úroveň požiarnej ochrany. Naše systémy pracujú až 12 rokov bez potreby náročného a nákladného technického servisu a údržby.

Jednoduchá inštalácia a nízka cena

Žiadne náročne plánovanie, ťahanie káblov a montáž. Štyri skrutky a hasiaci systém je pripravený hasiť. Nízka cena systému a žiadne náklady spojené s udržbou po dobu až 12 rokov.

Vďaka jednoduchej montáži a praktickému držiaku je systém vhodny na upevnenie k vozidlu (vývoz smeti, polícia, hasiči) alebo stene (výrobné linky, podzemné parkoviska).

Modul s ručným štartom, ktorý sa vrhá do ohniska požiaru.

Prečo si vybrať hasiaci systém Sapfir?

APPS MPH-5T je autońomnym a automatickým systémom hasenia požiarov. Vďaka opornej podložke s kompenzačnou funkciou je možné systém pokladať na miesto ochrany bez ďašej potreby montáže. Systém je dimenzovaný pre ochranu káblových kanálov, podkroví, sadrokartónových nadstavieb, ale môže byť použitý aj na miestach, kde nie je možné vykonať pevnú montáž systémov. Systém sa aktivuje pri teplote, ktorá zodpovedá typu TPS-01T, ktorý je namontovaný na prednej strany systému (73,93,110 stupňov Celzia). Systém vystreľuje prášok horizontálne okolo svojej osi, a preto pri jeho aktivácií nevznika spätný raz. Systém môže byť tiež vybavený konektorom “SuperSeal”, ktorý umožňuje použitie systému v baniach.

Autonómny systém APPS MPH-5T Hodnota
Chránená plocha pre požiare triedy А 78 m2
Chránený objem pre požiare triedy А 78 m3
Chránená plocha pre požiare triedy В 9,6 m2
Chránená plocha pre požiare triedy B 27 m3

Technické parametre

Objem krytu, l 4,7
Celková váha MPH, kg 8,2
Váha hasiaceho prášku, kg 4,4
Rozmery, mm V:P:D 200:280:300
Chránený povrch, m2 Trieda A: 78 Trieda B: –
Chránený objem, m3 Trieda A:100 Trieda B: 40
Aktivačný prúd, A 0,12
Životnosť, MPH-5T (MPH-5TC), roky 12
Protivýbušné označenie 0ЕхiaIIВT3 Х, RP ЕхiaI Х

Využitie:

Využitie nájdu práškové hasiace prístroje najmä:

  • v skladoch,
  • výrobných halách,
  • stavebníctve,
  • chemických prevádzkach,
  • poľnohospodárstve,
  • strojných dielňach,
  • garážach,
  • školách,
  • osobných a nákladných vozidlách,
  • autobusoch či vlakoch.

Balenie obsahuje:

а) 1x modul

b) 1x pas a používateľský manuál

c) 1x obal MPH