Kód: IPAR35

Inventor parapetná jednotka 3,5kW

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

LV5MLI32-12

 

  • Dvojitý výstup vzduchu pre väčší komfort a úsporu peňazí
  • Rovnaké prúdenie vzduchu ku každému okraju miestnosti
  • Tichý chod, úžasné výsledky
  • Vynikajúca ochrana jednotky vďaka zlatej plutve
  • Vychutnajte si čistú a zdravú atmosféru vďaka filtru s aktívnym uhlím
Kategória: PARAPETNÉ JEDNOTKY vnútorné
Hmotnosť: 45 kg

Parapetná jednotka 3,5kW

 

Zlatá ochrana

Pokročilý zlatý hydrofilný povlak vnútornej a vonkajšej jednotky zaisťuje maximálnu ochranu a účinnosť vašej klimatizácie, predlžuje jej životnosť a zlepšuje kvalitu vzduchu v priestore. Vďaka antikoróznemu zloženiu hydrofilného náteru sa zvyšuje odolnosť vonkajšej jednotky voči korozívnym prvkom ako je dážď a slaný vzduch, pričom sa zároveň urýchľuje proces rozmrazovania, čím sa zvyšuje účinnosť vykurovania. Využite zlatú ochranu vnútornej jednotky a zabráňte množeniu a šíreniu baktérií v priestore, čím vytvoríte zdravé a pohodlné prostredie.

parpatená zlatá ochrana
parapetná filter

Filter s aktívnym uhlím

Vychutnajte si čerstvý a zdravý vzduch bez stopy prachu vďaka jedinečnému zloženiu filtra s aktívnym uhlím. Zbavte sa choroboplodných zárodkov a chráňte sa pred alergiami a chorobami a zaistite si vo svojom priestore kvalitnú atmosféru.

R32 Ekologická chladiaca kvapalina

Ekologická chladiaca kvapalina R32 s o 68 % nižším potenciálom globálneho otepľovania ďalej zvyšuje účinnosť vašej klimatizácie, ale tiež výrazne prispieva k ochrane planéty. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, pomáha znižovať efekt prehrievania zachytávaním menšieho množstva tepla (GWP = 675) a možno ho jednoducho znova použiť a recyklovať.

Parpet R32
Parapetná výstup vzduch

Dvojitý výstup vzduchu

Dve možnosti výstupu vzduchu. Ľahko vyberte výstup vzduchu (prívod) zhora alebo súčasne zhora a zdola. Udržujte konštantnú teplotu na úrovni, ktorú potrebujete. Mimoriadna výhoda pre prevádzku vykurovania, pretože udržuje vykurovanie aj v nízkych nadmorských výškach.

Široký uhol prúdenia vzduchu

Rovnomerná distribúcia vzduchu v celom priestore vďaka širokému uhlu výstupu vzduchu. Vzduch sa rovnomerne rozptýli po celej miestnosti a udržuje konštantnú teplotu.

paprapet prúd. vzduchu
parapet tichý mod

Tichý mód

S novým dizajnom ventilátora vnútornej jednotky si môžete vychutnať ideálne klimatické podmienky vo vašom priestore s nižšou hladinou hluku.