Kód: IPAR35

Inventor parapetná jednotka 3,5kW

Neohodnotené
Na dotaz

LV5MLI32-12

 

  • Dvojitý výstup vzduchu pre väčší komfort a úsporu peňazí
  • Rovnaké prúdenie vzduchu ku každému okraju miestnosti
  • Tichý chod, úžasné výsledky
  • Vynikajúca ochrana jednotky vďaka zlatej plutve
  • Vychutnajte si čistú a zdravú atmosféru vďaka filtru s aktívnym uhlím

Parapetná jednotka 3,5kW

 

Zlatá ochrana

Pokročilý zlatý hydrofilný povlak vnútornej a vonkajšej jednotky zaisťuje maximálnu ochranu a účinnosť vašej klimatizácie, predlžuje jej životnosť a zlepšuje kvalitu vzduchu v priestore. Vďaka antikoróznemu zloženiu hydrofilného náteru sa zvyšuje odolnosť vonkajšej jednotky voči korozívnym prvkom ako je dážď a slaný vzduch, pričom sa zároveň urýchľuje proces rozmrazovania, čím sa zvyšuje účinnosť vykurovania. Využite zlatú ochranu vnútornej jednotky a zabráňte množeniu a šíreniu baktérií v priestore, čím vytvoríte zdravé a pohodlné prostredie.

parpatená zlatá ochrana
parapetná filter

Filter s aktívnym uhlím

Vychutnajte si čerstvý a zdravý vzduch bez stopy prachu vďaka jedinečnému zloženiu filtra s aktívnym uhlím. Zbavte sa choroboplodných zárodkov a chráňte sa pred alergiami a chorobami a zaistite si vo svojom priestore kvalitnú atmosféru.

R32 Ekologická chladiaca kvapalina

Ekologická chladiaca kvapalina R32 s o 68 % nižším potenciálom globálneho otepľovania ďalej zvyšuje účinnosť vašej klimatizácie, ale tiež výrazne prispieva k ochrane planéty. Neovplyvňuje nepriaznivo ozónovú vrstvu, pomáha znižovať efekt prehrievania zachytávaním menšieho množstva tepla (GWP = 675) a možno ho jednoducho znova použiť a recyklovať.

Parpet R32
Parapetná výstup vzduch

Dvojitý výstup vzduchu

Dve možnosti výstupu vzduchu. Ľahko vyberte výstup vzduchu (prívod) zhora alebo súčasne zhora a zdola. Udržujte konštantnú teplotu na úrovni, ktorú potrebujete. Mimoriadna výhoda pre prevádzku vykurovania, pretože udržuje vykurovanie aj v nízkych nadmorských výškach.

Široký uhol prúdenia vzduchu

Rovnomerná distribúcia vzduchu v celom priestore vďaka širokému uhlu výstupu vzduchu. Vzduch sa rovnomerne rozptýli po celej miestnosti a udržuje konštantnú teplotu.

paprapet prúd. vzduchu
parapet tichý mod

Tichý mód

S novým dizajnom ventilátora vnútornej jednotky si môžete vychutnať ideálne klimatické podmienky vo vašom priestore s nižšou hladinou hluku.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie