Kód: TPS-424RAPTOR | Značka: Sapfir

TPS-4.24 raptor

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

Optimálnym autonómnym  a mobilným riešením na ochranu plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

Rozmery: 2385 x 810 x 1113 mm

Hmotnosť: 452 kg

Kategória: RAPTORARANGER
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 452 kg

Systém TPS-431.24  “Raptor” je optimálnym autonómnym  a mobilným riešením na ochranu plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

Systém môže mať dva rôzne podvozky:

Stabilné kolesa s pomocou ktorých sa môže systém ťahať za vôdzku na miesto požiaru akýmkoľvek osobným vozidlom. V tomto prípade sa pred výstrelom rozložia oporné stojany, ktoré systém pevne zafixujú na mieste a zabezpečia jeho stabilitu pri výstrele prášku.

Kovovú paletu s ktorou môže byť systém premiestňovaný s pomocou paletového vozíku. V tomto prípade nie je nutné dodatočné istenie systému.

Systém pozostáva zo štyroch modulov MPH-24, ktoré sú vybavené aktivačnými zariadeniami vo forme tlačidla a/ alebo ručného aktivátoru TPS-01-M.

Systém je zostrojený tak, aby po vystrelení všetkých modulov bolo možné ich v čo najkratšom čase vymeniť za ďalšie a v prípade potreby pokračovať v hasení.

Diaľka výstrelu pri aktívnom hasení predstavuje až 20 metrov.

Hasiaca schopnosť systému TPS-431.24 “Raptor” Hodnota
Chránená plocha  pre požiare triedy А 300 m2
Chránený objem   pre požiare triedy А 1000 m3
Chránená plocha  pre požiare triedy В 232 m2
Číslo modulov, kusy 4