Kód: TPS-424RAPTOR | Značka: Sapfir

TPS-4.24 raptor

Neohodnotené
Na dotaz

Optimálnym autonómnym  a mobilným riešením na ochranu plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

Rozmery: 2385 x 810 x 1113 mm

Hmotnosť: 452 kg

Kategória: RAPTORARANGER
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 452 kg

Systém TPS-431.24  “Raptor” je optimálnym autonómnym  a mobilným riešením na ochranu plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

Systém môže mať dva rôzne podvozky:

Stabilné kolesa s pomocou ktorých sa môže systém ťahať za vôdzku na miesto požiaru akýmkoľvek osobným vozidlom. V tomto prípade sa pred výstrelom rozložia oporné stojany, ktoré systém pevne zafixujú na mieste a zabezpečia jeho stabilitu pri výstrele prášku.

Kovovú paletu s ktorou môže byť systém premiestňovaný s pomocou paletového vozíku. V tomto prípade nie je nutné dodatočné istenie systému.

Systém pozostáva zo štyroch modulov MPH-24, ktoré sú vybavené aktivačnými zariadeniami vo forme tlačidla a/ alebo ručného aktivátoru TPS-01-M.

Systém je zostrojený tak, aby po vystrelení všetkých modulov bolo možné ich v čo najkratšom čase vymeniť za ďalšie a v prípade potreby pokračovať v hasení.

Diaľka výstrelu pri aktívnom hasení predstavuje až 20 metrov.

Hasiaca schopnosť systému TPS-431.24 “Raptor” Hodnota
Chránená plocha  pre požiare triedy А 300 m2
Chránený objem   pre požiare triedy А 1000 m3
Chránená plocha  pre požiare triedy В 232 m2
Číslo modulov, kusy 4

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie