Kód: TPS-92024RANGER | Značka: Sapfir

TPS-920.24 Ranger

Neohodnotené
Na dotaz

Autonómnym  a mobilným riešením na ochranu veľkých plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály a haly, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

Rozmery: 1260 x 1080 x 1260 mm

Hmotnosť: 540 kg

Kategória: RAPTORARANGER
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 540 kg

Systém TPS-920.24  “Ranger” je autonómnym  a mobilným riešením na ochranu veľkých plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály a haly, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

vozidlo

Podvozok systému tvorí kovová paleta, ktorou môže byť systém premiestňovaný s pomocou paletového vozíku. Dodatočné istenie systému nie je nutné, avšak v prípade montáže na pick-up automobil alebo dodávku je možné systém dodatočne upevniť pomocou dopravných popruhov.

Systém pozostáva z deviatich modulov MPH-24, ktoré sú vybavené aktivačnými zariadeniami vo forme tlačidla a/ alebo ručného aktivátoru TPS-01-M a montované do veže vybavenej pákami, ktoré umožňujú rotáciu systému v horizontálnej a vertikálnej rovine bez nutnosti otáčať podvozok.

Diaľka výstrelu pri aktívnom hasení predstavuje 20 metrov a v prípade použitia predlžovacieho nadstavca až 25 metrov.

Hasiaca schopnosť systému Ranger Hodnota
Chránená plocha  pre požiare triedy А 675 m2
Chránený objem   pre požiare triedy А 2250 m3
Chránená plocha  pre požiare triedy В 522 m2
Číslo modulov, kusy 9Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie