Kód: TPS-92024RANGER | Značka: Sapfir

TPS-920.24 Ranger

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

Autonómnym  a mobilným riešením na ochranu veľkých plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály a haly, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

Rozmery: 1260 x 1080 x 1260 mm

Hmotnosť: 540 kg

Kategória: RAPTORARANGER
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 540 kg

Systém TPS-920.24  “Ranger” je autonómnym  a mobilným riešením na ochranu veľkých plôch, objemov a areálov na miestach kam sa nevie alebo nemôže rýchlo dostať jednotka požiarnej ochrany, napríklad priemyselné areály a haly, športové letiska, fabriky spracovania odpadu a iné.

vozidlo

Podvozok systému tvorí kovová paleta, ktorou môže byť systém premiestňovaný s pomocou paletového vozíku. Dodatočné istenie systému nie je nutné, avšak v prípade montáže na pick-up automobil alebo dodávku je možné systém dodatočne upevniť pomocou dopravných popruhov.

Systém pozostáva z deviatich modulov MPH-24, ktoré sú vybavené aktivačnými zariadeniami vo forme tlačidla a/ alebo ručného aktivátoru TPS-01-M a montované do veže vybavenej pákami, ktoré umožňujú rotáciu systému v horizontálnej a vertikálnej rovine bez nutnosti otáčať podvozok.

Diaľka výstrelu pri aktívnom hasení predstavuje 20 metrov a v prípade použitia predlžovacieho nadstavca až 25 metrov.

Hasiaca schopnosť systému Ranger Hodnota
Chránená plocha  pre požiare triedy А 675 m2
Chránený objem   pre požiare triedy А 2250 m3
Chránená plocha  pre požiare triedy В 522 m2
Číslo modulov, kusy 9