Kód: AR68 | Značka: Samsung

Samsung AR35 7kW

Neohodnotené
Iba pre prihlásených

 

Vnútorná jednotka AR24TXQASINEU

Vonkajšia jednotka AR24TXQASIXEU

 

Kategória: SAMSUNG
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 64.5 kg

Samsung AR35 6,8 kW

  

  • Najvyššia energetická trieda A++/A+
  • Jednoduchá klimatizácia s automatickým ovládaním smeru prúdenia vzduchu
  • Hlučnosť - 20 - 43 dBA
  • Dobrý pomer cena a kvalita


AR35 špecifikácia

 

Vlastnosti

HD FilterUistite sa, že vzduch, ktorý dýchate, je vždy čistý a čerstvý. Filter HD je skutočne účinný pri zachytávaní prachu, znečisťujúcich látok vo vzduchu a alergénov, ako sú peľ, spóry z plesní a alergény z domácich miláčikov. A tiež sa dá umývať, takže všetko, čo musíte urobiť, je rýchlo ho opláchnuť pod vodou a potom ho môžete znova použiť.

Automatický reštart - Klimatizácia sa po vypadnutí prúdu znovu automaticky zapne do predvoleného nastavenia.

DURAFIN™ Plus - Vylepšuje výkon tepelného výmenníka a zároveň má vyššiu odolnosť voči poveternostným vplyvom a korózii. Mriežka je vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu, ktorý chráni kondenzátor pred koróziou, čo pomáha udržiavať optimálny výkon výmenníka tepla. Jeho vynikajúca odolnosť proti korózii bola preukázaná pomocou testu na soľný postrek (SST) po dobu 480 hodín (testované na Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU). Vylepšená vonkajšia vrstva výmenníka taktiež podporuje rýchlejší prenos tepla.

Digital Inverter - Klimatizácie Samsung začnú chladenie vzduchu rýchlo pomocou jeho Fast Cool režimu a potom sa automaticky zmení režim na Comfort Cool na udržanie požadovanej teploty. Takže necítite nadmerný chlad a nemusíte manuálne meniť nastavenie alebo zapínať a vypínať zariadenie.

Automatická regulácia ventilátora - Táto funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa momentálnej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

2-cestný Swing - 2-cestná distribúcia chladeného vzduchu po celej miestnosti.

Odvlhčovanie - v režime DRY funguje klimatizácia ako odvlhčovač, ktorý odstraňuje z vnútorného vzduchu vlhkosť.

Good’sleep - umožní, aby ste mali hlboký a dobrý nočný spánok tak, že nastaví teplotu, rýchlosť ventilátora a smer prietoku vzduchu.

 

 AR35_6_8_energeticky_stitok